Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Skaitmeninis fotoaparatas Nikon Coolpix A100


Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Tačiau siūlome peržiūrėti kitas šios kategorijos prekes – tikime, kad rasite panašią prekę.

Taip pat gali tęsti apsipirkimą grįždamas(-a) į titulinį puslapį arba paieškos laukelyje įrašyti, kokios prekės ieškai.
Prekės informacija

Gaminio savybės

Bendrosios charakteristikos

Prekės tipas Skaitmeniniai fotoaparatai
Prekės ženklas Nikon
Modelis Coolpix A100

Matmenys, svoris ir spalva

Matmenys
Plotis x aukštis x ilgis
94.5 x 58.6 x 19.8 mm
Svoris 119 g
Spalva Juoda

Sensorius ir vaizdas

Megapikselių skaičius
Kiekvienas fotoaparatas turi nurodytą didžiausią pikselių skaičių kurį fotoaparato kompiuteris gali panaudoti formuodamas nuotraukas. Pikselių skaičius - visų šviesai jautrių taškų skaičius skaitmeninio fotoaparato matricoje. Nuotrauka yra padaryta iš smulkių detalių dar vadinamų pikseliais, kurie yra mažiausi vaizdo blokeliai. Didelis kiekis šių pikselių sudėtas kaip mozaika į vieną visumą iš toli atrodo kaip paveikslas. Fotoaparatuose su šviesai jautrių diodų pagalba vaizdas yra suskaidomas į milijonus spalvotų kvadratėlių, t.y. išsklaidomas į pikselius, išsaugomas ir perkeliamas į skystųjų kristalų ekranus. Kuo nuotraukoje daugiau pikselių, tuo nuotraukos bus detalesnės ir galėsite atspausdinti didesnio formato nuotrauką.
20.1
Maksimali skiriamoji geba
Kuo didesnė maksimali skiriamoji geba, tuo aiškesnės nuotraukos.
5152 x 3864
Sensoriaus tipas
Populiariausi sensorių tipai: CCD ir CMOS. CCD sensoriai vartotini ten, kur svarbiausia yra vaizdo kokybė ir žemas triukšmų lygis. CMOS sensoriai sunaudoja mažiau energijos nei CCD sensoriai, tačiau tradiciškai daug jautresni triukšmams.
CCD
Kameros jautrumas (ISO)
Šis parametras charakterizuoja matricos jautrumą šviesai. Kuo didesnis ISO skaičius, tuo didesnė tikimybė, kad prie blogo apšvietimo padaryta nuotrauka gausis aiškesnė. ISO būna nustatomas automatiškai arba rankiniu būdu.
80 - 1600
Sensoriaus dydis
Nuo fotoaparato sensoriaus (jutiklio) dydžio beveik tiesiogiai priklauso vaizdo kokybė. Kuo didesnis sensoriaus plotas, tuo didesnis sensoriaus dinaminis diapazonas, vaizde mažiau triukšmų. Didesni jutikliai leidžia efektingiau nuotraukoje išskirti fokusuojamą vaizdą.
1/2.3"
Nuotraukų formatai
Dažniausiai pasitaikantys formatai: TIFF, JPEG, RAW. JPEG formatas labai efektyviai suspaudžia fotografinius vaizdus. Nepaisant to, net ir su žemiausiu suspaudimu, JPEG nuotrauka užima mažiau vietos nei TIFF formato nuotrauka. RAW – tai fotoaparato neapdorotas skaitmeninis kadro pavidalas. Jis suteikia plačias nuotraukos redagavimo galimybes. RAW failai yra žymiai didesni už JPG, juos galima peržiūrėti tik su specialiomis vaizdo redagavimo programomis, tačiau jie išsaugo žymiai daugiau informacijos nei paprasti JPG failai. TIFF profesionalus formatas išsaugomas be jokio suspaudimo ir išlaiko aukščiausios kokybės vaizdus.
AVI, JPEG
Užrakto greitis
Taip pat vadinamas kaip išlaikymo laikas. Tai laikas, per kurį ant matricos patenka šviesa, kad esant silpnam apšvietimui gauti nuotrauką su teisinga ekspozicija Reikia atsižvelgti į tai, kad vaizdas gali būti neryškus, jeigu fotografuojant fotoaparatas ar objektas sujudės.
1/2000 sek.

Optika

Optika
Šis parametras nurodo fotoaparato optikos/objektyvo gamintoją. Dažniausiai objektyvą gamina ta pati kompanija kuri pagamino ir fotoaparatą.
Nikkor
Optinis priartinimas (x)
Šis parametras nurodo, kiek kartų fotoaparatas gali „priartinti“ fotografuojamą objektą naudodamas optiką/objektyvą. Optinis priartinimas palengvina kadro komponavimą ir padeda nufotografuoti objektus, kurie yra toli t.y. išlaiko pastovią vaizdo kokybę visame priartinimo diapazone. Kuo optinis priartinimas didesnis, tuo iš toli fotografuojamas „priartintas“ vaizdas bus kokybiškesnis ir neiškraipytas. Nežiūrint į tai, fotografuojant maksimaliai priartinus objektą ir norint išgauti kokybišką atvaizdą, gali prireikti trikojo ar bent nevirpančios rankos.
5
Rankinis fokusavimas
Rankinis fokusavimas – fokusavimo tipas, kurį fotoaparato naudotojas nustatinėja rankiniu būdu.
Ne
Autofokusavimas
Automatinis fokusavimas - fotoaparato funkcija, kurios pagalba fotoaparatas suveda ryškumą į fotografuojamą objektą. Šis parametras yra neatsiejama visų skaitmeninių fotoaparatų funkcija. Automatinis fokusavimas žymimas simboliais iESP ir Spot.
Taip
Autofokusavimo tipas Autofokusavimas su kontrasto aptikimu
Diafragma F3.2 - F6.5

Ekranas ir vaizdo ieškiklis

Vaizdo ieškiklis
Fotoaparato "akis", pro kurią žiūrite fotografuodami. Pro ją žiūrėdami galite orientuotis, kokia vaizdo dalis atsidurs kadre.
Nėra
Liečiamas ekranas
Ekranas kuris jautrus lietimams (liečiamas ekranas).
Ne
Ekrano įstrižainė
Fotoaparato ekrano dydis coliais (cm).
2.7 "
Ekrano raiška taškais
Kuo didesnis pikselių skaičius, tuo ekrane atvaizduojamas vaizdas bus ryškesnis.
230

Foto

Blykstė
Beveik visada yra įmontuota į fotokamerą. Blykstė suveikia automatiškai, kuomet aplinkos apšvietimas tampa mažesnis už tam tikrą ribinę reikšmę.
Įmontuota
Blykstės režimai
Populiarūs blykstės režimai: automatinė, priverstinai įjungta, išjungta ir raudonų akių panaikinimo režimas. Automatiniame režime fotoaparatas pats nusprendžia kada reikia naudoti blykstę. Priverstinai įjungtame režime blykstė fotografuojant naudojama visada. Raudonų akių panaikinimo (red eye reduction) režimą - blykstė prieš apšviesdama kadrą duos keletą labai silpnų impulsų, kurie privers akies vyzdį susitraukti (raudonos akys nuotraukose matomos tada, kai tiesioginė blykstės šviesa atsispindi nuo akių dugno kraujagyslių).
Automatinis TTL blykstės režimas su bandomąja blykste
Galimybė prijungti išorinę blykstę
Išorinės blykstės pajungimas. Gerai, kuomet jis yra, nes norint gauti itin aukštos kokybės nuotraukas patalpose arba tamsoje, vidinės blykstės galimybių neužtenka, tad tenka naudotis kur kas galingesnėmis išorinėmis blykstėmis.
Ne
Ekspozicijos kompensavimas
Tai fotoaparato nustatytos ekspozicijos reguliavimas. Ekspozicija galima reguliuoti į teigiamą ir neigiamą pusę, t.y. kadrą šviesinti arba tamsinti. Dažniausiai ekspoziciją galima reguliuoti nuo -2,0 iki +2,0 EV, 1/3 žingsniu (pvz.+0,3; +0,7; +1,0; arba -0,3; -0,7; -1,0), bet yra fotoaparatų, kurių ekspozicija koreguojasi nuo -5,0 iki +5,0 EV 1/2 arba 1/3 EV žingsniu.
- 2 EV iki + 2 EV su 1/3 EV žingsniu
Filmavimo režimai
Full HD (labai aukštos raiškos), HD (aukštos raiškos) ir VGA (žemos kokybės raiškos) vaizdo įrašai.
HD

Video

Vaizdo proporcija
Aukščio ir pločio santykis.
16:9, 1:1
Mikrofonas Nėra

Atmintis

Vidinė atmintis 25 MB
Palaikomos atminties kortelės
Yra keli atminties kortelių tipai: CompactFlash (CF) atminties kortelių pagrindiniai privalumai – nedidelė kaina ir aukšto lygio saugumas. Secure Digital (SD) trečios kartos atminties kortelės. SD kortelės pasižymi tuo, kad yra aukšto saugumo lygio, nedidelės, pasižymi dideliu duomenų skaitymo/įrašymo greičiu, yra suderinamos su Multi Media Card, o taip pat pasižymi dideliais darbo resursais. Memory Stick (MS) kortelės turi apsaugos mechanizmą nuo atsitiktinio duomenų pašalinimo ir 10 sąlyčio jungčių, kurios užtikrina saugų kortelės pajungimą. Šioje atminties kortelėje vienu metu galima saugoti video, nuotraukas, garso ir tekstinius failus. XD Picture (XD) atminties kortelės turi tik flash atmintį ir neturi valdiklio, kuris leidžia įrenginiui kortelę priimti kaip įprastą kietąjį diską, todėl kortelei reikalingas adapteris. XD kortelė turi didelę atminties apimtį, didelį skaitymo/įrašymo greitį bei yra mažo dydžio. SmartMedia (SM) atminties kortelės yra nedidelės ir nedaug kainuoja. Tačiau, šios kortelės yra jautrios išoriniam poveikiui ir turi nedidelę atminties apimtį. MultiMediaCard (MMC) yra pačios mažiausios flash atminties kortelės, kurios numatytos nedideliems duomenų kiekiams ir pasižymi nedidelėmis energijos sąnaudomis.
SD, SDHC, SDXC

Jungtys

Jungtys
NFC (ang. Near Field Communication) yra mažo nuotolio radijo ryšio technologija. Pavyzdžiui, Jūs turite galimybę padaryti mokėjimą už paslaugas, ar siųsti duomenis tarp įrenginių (pvz., išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių), kurie palaiko NFC.
USB, USB 2.0
Navigacijos (GPS) funkcija
GPS yra visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Ji leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje ir įtraukti šiuos duomenis į nuotraukos informaciją.
Ne
WiFi sąsaja
Ši technologija leis Jums fotoaparatą pajungti prie WiFi (belaidžio interneto) kurio pagalba galėsite perkelti ar persiųsti nuotraukas į internetą ar savo kompiuterį.
Ne

Maitinimas

Maitinimo šaltinis Akumuliatorius

Papildomai

3D fotografavimas
3D režimas leidžia foto kamerai fotografuoti 3D nuotraukas. Iš serijos panoraminių fotografijų, fotoaparatas automatiškai parenka labiausiai tinkamas ir iš jų sintezuoja 3D kompoziciją.
Ne
Garantija 24 mėn
Papildoma informacija Įkrovimo laikas: 3 val. Palaiko PictBridge.
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje skelbiamos prekių kainos, akcijos gali skirtis nuo prekių kainų, akcijų taikomų prekybos, aptarnavimo centruose. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad pristatymo terminai gali skirtis nuo nurodytų užsakymo pateikimo metu ir / arba Tavo užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį (tokiais atvejais, Pirkėjas yra nedelsiant apie tai informuojamas).

Pastebėjai klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Pranešk mums